Jakub

Takmer 7 z 10 dopytujúcich nájde svojho dodávateľa

Jakub 7. 7. 2021, 15:55 Info
Výsledky prieskumu medzi dopytujúcimi zákazníkmi priniesol zaujímavé zistenia o fungovaní našej služby. Dovoľte nám, aby sme vás zoznámili s tým najdôležitejším.
  • Takmer 7 z 10 dopytov skončí spokojnosťou zadávateľa, tj. dopytujúci si vyberie tú najvhodnejšiu ponuku, ktorú následne dodávateľ realizuje.
  • Jedným z dôležitých faktorov pre počet obdržaných ponúk je dĺžka popisu dopytu. Náš prieskum zistil, že čím viac je dopyt rozpísaný, tým viac sa zvyšujú šance na získanie ideálnej ponuky a následnej realizácie.
  • Od piatich obdržaných ponúk výrazne rastie pravdepodobnosť, že si zadávateľ dopytu vyberie konkrétneho dodávateľa. Vysvetľujeme si to tým, že päť a viac ponúk dáva dopytujúcim psychologickú oporu v dostatočnom oslovení firiem.
  • Zhruba tretina dopytujúcich zákazníkov obdrží na svoj dopyt 6 a viac ponúk.
Jakub

Podporujeme klokana červeného

Jakub 6. 5. 2021, 10:20 Info
AAADOPYT.SK podporuje pražskú ZOO, konkrétne klokana červeného. V tomto zložitom období je potreba pomáhať kde sa dá, preto sme se rozhodli podporiť ZOO v hlavnom meste ČR aby sme aspoň z časti pomohli tejto organizácii s výpadkami finančných prostriedkov v dôsledku minulých vládnych opatrení.

Jakub

Počas prvého kvartálu sme vám poslali o 17 % viac dopytov!

Jakub 12. 4. 2021, 8:35 Info
Ďakujeme všetkým dopytujúcim zákazníkom, ktorí si počas januára až marca 2021 zadali dopyt prostredníctvom AAA dopytu. Spoločne sa nám medziročne podaril nárast o 17 % a všetci platiaci dodávatelia tak získali viac zákaziek. Počas prvého kvartálu bolo prostredníctvom nás zadaných 2.541 dopytov v celkovom finančnom objeme presahujúcom 10 mil. €.
Jakub

Rekordný rok 2020

Jakub 18. 1. 2021, 9:31 Info
I napriek koronakríze zaznamenala služba AAA dopyt rast v počte zadaných dopytov. Dopytový systém využilo viac ako 10 tisíc zákazníkov, ktorí si zadali dopyty v celkovej hodnote 41 mil. €. Rástol taktiež počet registrovaných dodávateľov a to o 17 percent v medziročnom porovnaní.
Jakub

Znovu rozbehnutie podnikania po koronakríze

Jakub 10. 7. 2020, 9:26 Info

V priebehu mesiaca jún došlo k postupnému uvoľnovaniu opatrení spojených s koronavírusom, čo sa pozitívne prejavilo aj v počte nárastu dopytov a zákaziek. Ide hlavne o odvetvia ako je interiér, dizajn bytu a jeho dekórovanie, vonkajšie posedenia ale i iné.

Prečítať celý článok
Jakub

Pomoc seniorom i deťom

Jakub 7. 5. 2020, 16:18 Info
V rámci charitatívnej kampane sme začiatkom apríla 2020 nechali vyrobiť a poslať stovky rúšok ako pomoc potrebným z rad seniorov i detí. Prajeme seniorskému domu “Alzheimer Darkov” a taktiež “Klokánku Hostivice” veľa šťastia v tomto zložitom období a pevne veríme, že ho prečkajú bez útrap!
Jakub

Firmy Vás potrebujú ❤️

Jakub 23. 3. 2020, 13:16 Info
I napriek súčasným obmedzeniam, ktoré vyplývajú z nariadení vlády z dôvodu šírenia koronavírusu je väčšina registrovaných dodávateľov pripravená reagovať na dopyt klientov. Náš tím je pripravený prijať, spracovať a odoslať Váš dopyt stovkám dodávateľov z patričného regiónu. Využite preto dopytový formulár a neváhajte Vašou požiadavkou na akúkoľvek službu či tovar podporiť slovenské firmy a živnostníkov. Ďakujeme.
Jakub

Garancia výmeny služby

Jakub 25. 2. 2020, 13:58 Info
Od začiatku roku 2020 sme spustili novú garančnú službu, ktorá dodávateľom umožňuje výmenu služby úplne zadarmo. Pokiaľ nie ste spokojný s objednanou službou, nechajte si ju vymeniť za inú. Zmluva s našou spoločnosťou musí byť uzatvorená prostredníctvom telefonickej objednávky. Výmena je možná do 3 mesiaca od začatého plnenia a to iba 1x. A to je všetko!
Jakub

Zaznamenali sme medziročný rast o 12%

Jakub 17. 1. 2020, 11:48 Info
Pre našich zákazníkov sa snažíme poskytovať čo najviac obchodných príležitostí a preto sme v predošlom roku publikovali 60 034 dopytov a 63 860 verejných zákaziek, čo je o 12% viac ako pred rokom. Nezabúdame ani na kvalitu, preto sme zadali viac dopytov od firiem a živnostníkov. Pomer firemných dopytov bol 28 %.
Jakub

Predvianočná radosť deťom

Jakub 16. 12. 2019, 13:54 Info

V období predvianočných sviatkov sme navštívili detskú onkológiu fakultnej nemocnice Motol a poskytli sme malým pacientom podporu vo forme hračiek či rôznych praktických potrieb.

Ďakujeme celému personálu fakultnej nemocnice za ochotu a za možnosť poskytnúť aspoň minimálnu podporu v tejto ťažkej situácií.