Akční cena, změna cen

Jakub

Teraz 2 mesiace služby ZADARMO

Jakub 8. 4. 2021, 8:14 Akční cena, změna cen
Vážení zákazníci, neváhajte a využite príležitosti k registrácii Vašej firmy. Teraz získate 2 mesiace ZADARMO služby zasielania dopytov a to v plnom rozsahu vrátane prístupu k všetkým dopytom či zákazkám na webe. Registráciu môžete vykonať tu, prípadne nám zavolajte na telefónne číslo +421 220 839 005. Za posledný rok bolo od nás zo všetkých oblastí činností odoslaných 10 434 dopytov.
Martin

Podpora pre podnikateľov v dobe koronavírusu

Martin 29. 10. 2020, 14:09 Akční cena, změna cen
Pre firmy a živnostníkov pôsobiacich na Slovensku teraz služba AAADOPYT.SK poskytuje k základnej službe 6 mesiacov platnosti naviac a to bezplatne. Po dobu núdzového stavu štátu chceme týmto spôsobom podporiť našich zákazníkov a ubezpečiť ich, že im aj v tejto zložitej dobe zabezpečíme dostatok obchodných príležitostí.

Systém AAADOPYT.SK funguje už od roku 2009 a za tú dobu našu službu využilo viac ako 260 tisíc dopytujúcich klientov.
  • 90 % všetkých našich dopytov sa telefonicky overí a garantujeme tak správnosť kontaktných údajov
  • Približne 50 % dopytov sa skutočne realizuje našimi dodávateľmi
  • 73 % dodávateľov získa vďaka našim službám nových zákazníkov
  • 42 % dodávateľov realizuje vďaka našim službám 5 až 10 dopytov ročne
Jakub

Garancia zárobku pre firmy a živnostníkov

Jakub 25. 8. 2020, 10:40 Akční cena, změna cen
Počas prázdninového obdobia máme pre zákazníkov portálu AAAdopyt.sk k dispozícií podporu vo forme garancie zárobku. To znamená, že pokiaľ ste firma alebo živnostník, garantujeme Vám, že získate prostredníctvom naších služieb aspoň jedného zákazníka. Neváhajte využiť túto ponuku a prihláste sa cez registračný formulár!
Jakub

Rúšky zákazníkom!

Jakub 14. 4. 2020, 11:03 Akční cena, změna cen
Stálym zákazníkom služby MojDopyt.sk teraz poskytujeme bezplatné zasielanie rúšky pri zadaní dopytu. K dispozícií máme 1.800 látkových rúšok vyrobených zo 100 % bavlny v návrhárskom štúdiu Poner. Vzhľadom k budúcim predpovediam v oblasti hygienických opatrení naši zákazníci určite uvítajú bezpečné nosenie rúšok pri osobnom kontakte s dodávateľmi z rôznych oblastí činností.
Jakub

Pomocná ruka podnikateľom

Jakub 23. 3. 2020, 13:15 Akční cena, změna cen
Najväčšie dopytové služby na Slovensku (ePoptávka.cz, AAApoptávka.cz, 123dopyt.sk a AAAdopyt.sk) začali poskytovať pomocnú ruku podnikateľom vo forme 6 -tich mesiacov bezplatnej registrácie naviac k základnej službe. Po dobu núdzového stavu chceme deklarovať túto podporu a uistiť našich zákazníkov, že i napriek očakávanému hospodárskemu poklesu im v budúcnosti zaistíme dostatok zákazníkov. Naše služby fungujú viac ako 15 rokov a za túto dobu ich využilo viac ako 2 mil. dopytujúcich klientov, ktorí svojimi dopytmi podporili českých a slovenských podnikateľov.
Jakub

Záujem o kúpu bytov a domov stále rastie.

Jakub 16. 8. 2019, 15:25 Akční cena, změna cen
Máme veľmi dobrú správu pre realitných makleróv a realitné spoločnosti: Ceny nehnuteľností stále rastú a je to dôsledku veľkého záujmu o ich kúpu do osobného vlasrtníctva. Najväčší BUM zažívaju hlavne vaäčsie mestá a ich okolie a preto najvyšší podiel na tržbách bol za nehnuteľnosti, odborné a technické činnosti 55,3 %, Najviac rástú ceny mmenších bytov, a 1-izbové zdraželi až o 36,7 %. Naopak, najmenej vzrástli ceny na veľké byty, a to zhruba len o 15,8 %. Podľa štatistík sú ceny v porovnaní s krízovým obdobím spred desiatich rokov na historických maximách. Dôvodom tohoto rastu cien je hlavne voľnejšia menová politika ECB a dobrý vývoj slovenskej ekonomiky, nízka nezamestnanosť a samozrejmä rast príjmov. Zdroj: https://slovak.statistics.sk/, https://www.finance.sk/182386-ceny-nehnutelnosti-a-dlhy-slovakov/