Nový projekt

Jakub

Spúšťame Magazín

Jakub 10. 9. 2021, 8:33 Nový projekt
Pre firmy, ktoré chcú podrobnou formou prezentovať svoje výrobky a služby sme pripravili nový produkt Magazín. Ten má za cieľ informovať, ale i vzdelávať zákazníkov z rôznych odvetví, čo bola dlhodobá požiadavka návštevníkov našich stránok. Každá firma má teraz možnosť využiť efektívnu reklamnú plochu, ktorú navštevujú záujemci s motiváciou nakupovať.
Lada

Poradíme Vám, ako zvoliť správneho dodávateľa a zároveň, ako získať nových klientov vďaka pozitívnym referenciám!

Lada 28. 8. 2012, 16:00 Nový projekt
Pozitívne aj negatívne hodnotenie, je veľmi dôležitým faktorom pri výbere dodávateľa z akéhokoľvek odboru činnosti. Nech sa spýtate kohokoľvek, pozitívna referencia od blízkeho človeka ale aj od úplne cudzích osôb, ktoré mali pozitívnu skúsenosť so svojim dodávateľom, je k nezaplateniu. Práve pre dopytujúcich užívateľov ale i dodávateľov bola vytvorená začiatkom tohto roku jedinečná služba tzv. Hodnotenie dodávateľa . Bližšie informácie nájdete v tlačovej správe.
Juraj

Nové odborové katalógy

Juraj 26. 4. 2012, 15:06 Nový projekt
Dovoľte nám Vás informovať o spustení nových odborových katalógov. Odborové katalógy sú ďalšou plochou, kde prezentujeme našich registrovaných dodávateľov. Ako už názov napovedá, jedná sa o 23 odborových katalógov prezentujúcich spoločnosti z jednej odborovej oblasti. Každý katalóg obsahuje ďalšie špecifické kategórie pre lepšiu orientáciu návštevníkov. Primárnym cieľom tohto projektu je zvýšiť počet obchodných príležitostí pre našich registrovaných dodávateľov a umožniť ďalšiu firemnú i produktovú prezentáciu.
Juraj

Nový katalóg dodávateľov AAADODAVATEL.SK

Juraj 26. 4. 2012, 15:05 Nový projekt
Prinášame Vám ďalšiu veľkú novinku v podobe celkom nového projektu a firemného katalógu AAADODAVATEL.SK, ktorý bol spustený pred niekoľkými dňami. Tento nový firemný katalóg ponúka mnoho možností k prezentácii Vašej spoločnosti. Každý registrovaný dodávateľ na www.aaadopyt.sk, sa zobrazuje i na www.aaadodavatel.sk. Prednostný výpis a zvýraznený zápis v kategóriách zaisťuje Firemný zápis PROFI. Navštívte náš nový katalóg dodávateľov AAADODAVATEL.SK, ktorý Vás priblíži ku konečnému zákazníkovi.
Juraj

Spustenie projektu AAADOPYT.SK

Juraj 26. 4. 2012, 15:01 Nový projekt
Spúšťame projekt AAADOPYT.SK. Cieľom nového dopytového systému je sprostredkovať kontakt medzi dopytujúcimi a dodávateľmi. AAADOPYT.SK je dcérskym projektom českej verzie projektu AAAPOPTÁVKA.CZ.