Novinky

Jakub

Spúšťame Magazín

Jakub 10. 9. 2021, 8:33 Nový projekt
Pre firmy, ktoré chcú podrobnou formou prezentovať svoje výrobky a služby sme pripravili nový produkt Magazín. Ten má za cieľ informovať, ale i vzdelávať zákazníkov z rôznych odvetví, čo bola dlhodobá požiadavka návštevníkov našich stránok. Každá firma má teraz možnosť využiť efektívnu reklamnú plochu, ktorú navštevujú záujemci s motiváciou nakupovať.
Jakub

Takmer 7 z 10 dopytujúcich nájde svojho dodávateľa

Jakub 7. 7. 2021, 15:55 Info
Výsledky prieskumu medzi dopytujúcimi zákazníkmi priniesol zaujímavé zistenia o fungovaní našej služby. Dovoľte nám, aby sme vás zoznámili s tým najdôležitejším.
  • Takmer 7 z 10 dopytov skončí spokojnosťou zadávateľa, tj. dopytujúci si vyberie tú najvhodnejšiu ponuku, ktorú následne dodávateľ realizuje.
  • Jedným z dôležitých faktorov pre počet obdržaných ponúk je dĺžka popisu dopytu. Náš prieskum zistil, že čím viac je dopyt rozpísaný, tým viac sa zvyšujú šance na získanie ideálnej ponuky a následnej realizácie.
  • Od piatich obdržaných ponúk výrazne rastie pravdepodobnosť, že si zadávateľ dopytu vyberie konkrétneho dodávateľa. Vysvetľujeme si to tým, že päť a viac ponúk dáva dopytujúcim psychologickú oporu v dostatočnom oslovení firiem.
  • Zhruba tretina dopytujúcich zákazníkov obdrží na svoj dopyt 6 a viac ponúk.
Jakub

Podporujeme klokana červeného

Jakub 6. 5. 2021, 10:20 Info
AAADOPYT.SK podporuje pražskú ZOO, konkrétne klokana červeného. V tomto zložitom období je potreba pomáhať kde sa dá, preto sme se rozhodli podporiť ZOO v hlavnom meste ČR aby sme aspoň z časti pomohli tejto organizácii s výpadkami finančných prostriedkov v dôsledku minulých vládnych opatrení.

Jakub

Počas prvého kvartálu sme vám poslali o 17 % viac dopytov!

Jakub 12. 4. 2021, 8:35 Info
Ďakujeme všetkým dopytujúcim zákazníkom, ktorí si počas januára až marca 2021 zadali dopyt prostredníctvom AAA dopytu. Spoločne sa nám medziročne podaril nárast o 17 % a všetci platiaci dodávatelia tak získali viac zákaziek. Počas prvého kvartálu bolo prostredníctvom nás zadaných 2.541 dopytov v celkovom finančnom objeme presahujúcom 10 mil. €.
Jakub

Teraz 2 mesiace služby ZADARMO

Jakub 8. 4. 2021, 8:14 Akční cena, změna cen
Vážení zákazníci, neváhajte a využite príležitosti k registrácii Vašej firmy. Teraz získate 2 mesiace ZADARMO služby zasielania dopytov a to v plnom rozsahu vrátane prístupu k všetkým dopytom či zákazkám na webe. Registráciu môžete vykonať tu, prípadne nám zavolajte na telefónne číslo +421 220 839 005. Za posledný rok bolo od nás zo všetkých oblastí činností odoslaných 10 434 dopytov.
Jakub

Rekordný rok 2020

Jakub 18. 1. 2021, 9:31 Info
I napriek koronakríze zaznamenala služba AAA dopyt rast v počte zadaných dopytov. Dopytový systém využilo viac ako 10 tisíc zákazníkov, ktorí si zadali dopyty v celkovej hodnote 41 mil. €. Rástol taktiež počet registrovaných dodávateľov a to o 17 percent v medziročnom porovnaní.
Martin

Podpora pre podnikateľov v dobe koronavírusu

Martin 29. 10. 2020, 14:09 Akční cena, změna cen
Pre firmy a živnostníkov pôsobiacich na Slovensku teraz služba AAADOPYT.SK poskytuje k základnej službe 6 mesiacov platnosti naviac a to bezplatne. Po dobu núdzového stavu štátu chceme týmto spôsobom podporiť našich zákazníkov a ubezpečiť ich, že im aj v tejto zložitej dobe zabezpečíme dostatok obchodných príležitostí.

Systém AAADOPYT.SK funguje už od roku 2009 a za tú dobu našu službu využilo viac ako 260 tisíc dopytujúcich klientov.
  • 90 % všetkých našich dopytov sa telefonicky overí a garantujeme tak správnosť kontaktných údajov
  • Približne 50 % dopytov sa skutočne realizuje našimi dodávateľmi
  • 73 % dodávateľov získa vďaka našim službám nových zákazníkov
  • 42 % dodávateľov realizuje vďaka našim službám 5 až 10 dopytov ročne
Jakub

Garancia zárobku pre firmy a živnostníkov

Jakub 25. 8. 2020, 10:40 Akční cena, změna cen
Počas prázdninového obdobia máme pre zákazníkov portálu AAAdopyt.sk k dispozícií podporu vo forme garancie zárobku. To znamená, že pokiaľ ste firma alebo živnostník, garantujeme Vám, že získate prostredníctvom naších služieb aspoň jedného zákazníka. Neváhajte využiť túto ponuku a prihláste sa cez registračný formulár!
Jakub

Znovu rozbehnutie podnikania po koronakríze

Jakub 10. 7. 2020, 9:26 Info

V priebehu mesiaca jún došlo k postupnému uvoľnovaniu opatrení spojených s koronavírusom, čo sa pozitívne prejavilo aj v počte nárastu dopytov a zákaziek. Ide hlavne o odvetvia ako je interiér, dizajn bytu a jeho dekórovanie, vonkajšie posedenia ale i iné.

Prečítať celý článok
Jakub

Pomoc seniorom i deťom

Jakub 7. 5. 2020, 16:18 Info
V rámci charitatívnej kampane sme začiatkom apríla 2020 nechali vyrobiť a poslať stovky rúšok ako pomoc potrebným z rad seniorov i detí. Prajeme seniorskému domu “Alzheimer Darkov” a taktiež “Klokánku Hostivice” veľa šťastia v tomto zložitom období a pevne veríme, že ho prečkajú bez útrap!