Dopyt: remeselné práce, sadrokartonárske, Rajka

Avatar
Dalibor B. pred 15 rokmi
#7656993 • Celá SR • Stavebníctvo
Dopytujem remeselné práce:

Popis: sadrokartonárske
Požiadavky:
- urobenie konštrukcie
- vloženie izolácie
- natiahnutie parozábrany
- položenie sadrokartónu na šikmý podhľad 59 m2 a strop 70 m2
Špecifikácie:
- sadrokartón na strope bude na priamych závesoch tesne pod klieštinami
- sadrokartón na šikmej ploche krokiev bude vzdialený od krokiev 30cm (priestor pre vloženie izolácie)
Lokalita: Rajka - 2 km za Bratislavou
Cena: prosím cenu za m2

Ďalšie informácie: prijímam ponuky od firiem z celého Slovenska

Platnosť dopytu: 2 týždne.

Profil dopytujúceho: súkromná osoba z Bratislavy V.

Číslo dopytu 7656993
Dátum zadania 20. 9. 2009
Kraj Celá SR

Podobné dopyty

Hodnotná Detailná
Hodnotná
Detailná

Posledné overenie prebehlo pred 13 hodinami